Hakkımızda

Hakkımızda

Bütün ürün gruplarımızı, tasarım-dizayn departmanımız tarafından hazırlanan en son koleksiyonlarımızı Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki uluslararası düzeyde düzenlenen Mutfak Eşyaları fuarlarına katılarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız

Mutfak Eşyaları imalatı sektörünün önde gelen imalatçılarından birisi olan Kırteks Metal Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. Akdeniz Markası ile sektöre hizmet vermektedir.

İmalatını Kahramanmaraş organize sanayi bölgesinde 24.000.m2 alan üzerinde sürdüren Kırteks Metal üretim çeşitliliği olarak Çelik Çaydanlık – Çelik Tencere ve Setleri – Çelik Cezve - Yanmaz Yapışmaz Teflon üretimi yapmaktadır.

Bütün ürün gruplarımızı, tasarım-dizayn departmanımız tarafından hazırlanan en son koleksiyonlarımızı Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki uluslararası düzeyde düzenlenen Mutfak Eşyaları fuarlarına katılarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef alan firmamız 2011 yılında ISO 14001:2004 ISO 9001:2008 OHSAS 18001:2007 ve CE belgelerini alarak bütün üretim prosedür ve proseslerini uluslararası kabul gören standartlara yükseltmiştir.

Kırteks Metal olarak Akdeniz'in yüksek kaliteli ürünleri ülkemizde değil 4 kıtada birçok ülkede kullanılmakta ve her yıl artan ivmeyle firma ihracat potansiyelini artırmaktadır.